Skovcup finalefr 08-06-2012 20:49
ResultaterOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Stnr    Brik Navn                         År Klasse                   Tid    Pl 


459 Allerød OK                 

    10  308147 Anna Kruuse                  10 D-12A                  39:22     5 
    11  250072 Helena Falck-Jensen          10 D-10A                  19:54     7 
    29  682130 Frederikke Danielsen         13 D-14A                1:03:02     9 
    49   39873 Jesper Poulsen               10 H-10A                  17:39     7 
    50  308051 Theis Munktved               10 H-10A                  11:40     1 
    51   39879 Victor Mørup-Petersen        10 H-10A                Fejlkl.       
    52  246451 Jens Tange Hasholt           09 H-10A                  22:24    11 
    53   39872 Hans Grønborg Nielsen        09 H-10A                  22:03     8 
    62  672607 Mikkel Lau Petersen          12 H-12A                  27:30     5 
    68   39885 Eskil Nordahl Fundal         13 H-14A                  37:54     4 
    69  308150 Asbjørn Kruuse               13 H-14A                1:18:28     8 
    70  682123 Lasse Fugmann Thamdrup       13 H-14A                  34:46     3 
    78  970314 Andreas Duc Jørgensen        15 H-16A                  49:58     5 
   104  249372 Sebastian Vittru Langkjær    06 Åben 2               Fejlkl.       
   105  407778 Narayan Clemensen            07 Åben 2                 24:29    35 
   106  407771 Lea Hougaard Jørgensen       07 Åben 2                 32:43    49 
   107  407779 Emily Mark Schneefeldt       07 Åben 2                 27:02    39 
   108  407179 Hjalte Nørgaard              08 Åben 2                 20:43    16 
   109  407770 Jonas Poulsen                07 Åben 2                 22:15    25 
   175  305703 Hedda Grees Grooss           08 Åben 2                 23:37    32 
   177  249377 Asmus Fundal                 07 Åben 2                 24:49    36 
   178  249378 Halfdan Fundal               11 Åben 3                 45:04     9 
   231  630611 Nicklas Klaugmann               Åben 2                 28:43    42 



457 Ballerup OK                

     4  439312 Cecilie Petersen             10 D-10A                  16:49     4 
    39  308087 Magnus Andersen              09 H-10A                  14:36     5 
    58  250042 Per Lybek Schaltz            12 H-12A                  43:26     9 
    63  362575 Mathias Petersen             14 H-14A                  47:12     6 
    64  250044 Mikkel Meldgaard             13 H-14A                Fejlkl.       
   135  250061 Nina Lybek Schaltz           15 Åben 4               1:17:31     1 



460 Farum OK                   

    12  250101 Hannah Nielsen               10 D-10A                  24:57    10 
    13  681769 Marie Lyskjær Jensen         07 D-10A                  27:48    11 
    20  426069 Marta Kliem                  12 D-12A                  38:05     4 
    31  331255 Freja Kliem                  14 D-14A                1:21:53    11 
    54  426051 Malte Kliem                  09 H-10A                  29:59    14 
    55  250104 Filip Nielsen                08 H-10A                  26:57    13 
    71  681767 Mikkel Lyskjær Jensen        13 H-14A                1:03:32     7 
    72  681679 Vitus Woge Nielsen           14 H-14A                  44:24     5 



459 FIF Hillerød Orienteri     

     6  888413 Mathilde Poulsen             09 D-10A                  15:05     2 
     7  682121 Siri Simonsen                09 D-10A                  14:00     1 
     8  661661 Sigrid Høyer Staugaard       08 D-10A                  16:27     3 
     9  682128 Maria Wassard                09 D-10A                  21:06     8 
    16  246452 Christine Reiber Hansen      11 D-12A                  40:33     6 
    17  888421 Annika Simonsen              12 D-12A                  20:58     1 
    18  681774 Sara Brinch                  12 D-12A                  24:41     2 
    19  889242 Freja Holm Splittorff        11 Åben 3                 33:59     5 
    25  981613 Nikoline Holm Splittorff     13 D-14A                  35:02     2 
    26  681847 Camilla Larsen               14 D-14A                  34:05     1 
    27  444697 Julie Blaagaard              14 D-14A                1:06:50    10 
    28  981776 Isabella Kempff-Andersen     14 D-14A                  47:47     4 
    36  443344 Marie Cecilie Hartmeyer      15 D-16A                  59:12     4 
    37  888410 Maja Brinch                  16 D-16A                  47:30     2 
    46  681677 Lukas Kjær Hemmingsen        10 H-10A                  12:14     2 
    47  443037 Gustav Kjær Hemmingsen       07 H-10A                  22:03     8 
    48  250140 Gustav L. Holmberg           08 H-10A                  22:04    10 
    60  426971 Malte Kjær Hemmingsen        12 H-12A                  21:14     2 
    61  981614 Frederik Holm Splittorff     11 H-12A                  19:48     1 
    66  888944 Malthe Poulsen               12 H-14A                  33:01     1 
    67  443022 Jakob Thore Kamm Nielsen     13 H-14A            kke startet       
   103  712901 Patrick Reibert Hansen       08 Åben 2                 20:56    17 
   125  443334 Karoline Hartmeyer           12 Åben 3                 27:15     2 
   140  250190 Emil Howell                  06 Åben 2                 51:22    56 
   168   44517 Alte Skovlyst                07 Åben 2               Fejlkl.       
   169  354501 Freja Schultz                07 Åben 2                 34:36    50 
   232  250160 Junathan Nielsen                H-12A                  37:24     8 
   234  250161 Anderas Nielsen                 Åben 2                 26:42    38 
   229  250179 Alfred Knudsen                  Åben 2                 18:17    10 



457 FSK Orientering            

    57  249311 Bjørn Raaby Laursen          11 H-12A                  31:26     6 
   197  348361 Kathrine Løkke                  Åben 2                 21:24    20 



999 Kildeholm OK               

   248   35628 Liva Sandal Mark                Åben 2                 24:01    33 



458 Lyngby OK                  

   123  250116 Frederik Thoft Nordholm      14 Åben 3                 42:42     7 



459 OK Øst Birkerød            

    30  426060 Marie Erskov Krogh           13 D-14A                  52:12     7 
    79  347348 Frederik Erskov Krogh        15 H-16A                Fejlkl.       
   111  250105 Emilie Koch Holmstrup        06 Åben 2               Fejlkl.       
   112  250106 Oskar Koch Hansen            07 Åben 2               Fejlkl.       
   196  250100 Oskar Koch Hansen            07 Åben 2                 24:20    34 
   195  263564 Mikkel Nørgaard Brunstedt       H-12A                  25:10     4 
   198  263565 Miri Nørgaard                   Åben 2                 25:34    37 
   242  263556 Matcus Elkjær                   Åben 2                 14:38     1 
   243  249373 Søren Ødum                      Åben 3                 19:54     1 



632 PI-København               

    32  250102 Agnes Kracht                 13 D-14A                  48:41     5 
   225  250178 Emilie Draiby                   Åben 2               Fejlkl.       



354 Søllerød OK                

   247  433479 Mary Lindbjerg Skovbæk       09 D-10A                  18:46     6 
     2  442555 Louisa Oscarsson             07 D-10A                  24:56     9 
     3  442565 Katrine Milton               07 Åben 2                 21:23    19 
    38  999921 Kasper Milton                09 Åben 2                 22:18    26 
    56  442566 Andreas Oscarsson            11 H-12A                  31:30     7 
    73  347409 Mads Lassen                  15 H-16A                  46:18     4 
   226  250175 Daniel Htrane                   Åben 2                 28:23    40 
   227  250176 Linis Worsøe                    Åben 2                 28:35    41 
   238  999928 Martin Illum                    H-16A            kke startet       



459 Tisvilde Hegn OK           

     5  437083 Xenia Bregensøe              09 D-10A                  17:53     5 
    14  437084 Celina Bregensøe             11 D-12A                  35:49     3 
    15  202020 Sidse Tillingsøe             12 D-12A                Fejlkl.       
    21  981780 Frida Kopp Stannum           14 D-14A                Fejlkl.       
    22  681751 Astrid Skytte Kirkegaard     13 D-14A                  50:09     6 
    23  213980 Anna Cecilie Olsen           13 D-14A                  59:45     8 
    24  681673 Ida Øbro                     13 D-14A                  42:38     3 
    33  505588 Amanda Falck Weber           16 D-16A                  38:22     1 
    34  441865 Iben Valery                  16 D-16A                  47:43     3 
    35  888419 Nikoline Tillingsøe          15 D-16A            kke startet       
    40  433562 Carl Gustav Olsen            08 H-10A                  16:51     6 
    41  423263 Toke Tillingsøe              09 H-10A                Fejlkl.       
    42  433565 Villads Nørgaard Landsperg   09 Åben 3                 27:26     3 
    43  433561 Albert Nørgaard Landsperg    08 Åben 2                 18:32    12 
    44  433563 Oscar David Brom Jensen      09 H-10A                  13:32     3 
    45  433564 Tobias Olloz                 08 H-10A                  23:08    12 
    59  681848 Jakob Schøier Kovsted        12 H-12A                  21:14     2 
    65  500448 Lasse Falck Weber            12 H-14A                  34:22     2 
    74  864008 Emil Øbro                    16 H-16A                  40:29     1 
    75  681849 Carl Emil Schøie Kovsted     15 H-16A                  41:45     3 
    76  441882 Sebastian Laust Olsen        15 H-16A                Fejlkl.       
    77  681753 Asger Skytte Kirkegaard      15 H-16A                  40:36     2 
    99  887200 Magne Tillingsøe             06 Åben 2                 23:06    31 
   100  345334 Gunvor Skytte Kirkegaard     09 Åben 2                 18:17    10 
   101  441866 Dagmar Kopp Stannum          06 Åben 2                 21:34    21 
   102  433566 Johanne Schøier Kovsted      08 Åben 2                 16:20     6 
   124  433567 Amalie Reiche                11 Åben 3                 55:48    13 
   174  207515 Frederikke Gundersen         09 Åben 2                 16:26     7 
   176  351387 Louise Schnarter             14 Åben 2                 15:52     5 



999 Uden klub                  

   113  250107 Victor Petersen              07 Åben 2               Fejlkl.       
   127  250117 Iris Tonboe                  09 Åben 2                 15:20     3 
   128  250118 Emil Tonboe                  12 Åben 2                 14:50     2 
   129  250119 Lykke Friis                  09 Åben 3                 43:27     8 
   130  250120 Helle Friis                  12 Åben 3                 40:35     6 
   131  250121 Maja Bindslev Loesch         10 Åben 3               Fejlkl.       
   116  250110 Mikkel Bindslev Loesch       07 Åben 2               Fejlkl.       
   117  250111 Amalie Ertmann               08 Åben 2                 29:16    44 
   118  250112 Marie Dalsgård Clausen       09 Åben 2                 29:13    43 
   119  250113 Alfred Dalsgård Clausen      06 Åben 2                 29:32    46 
   120  250114 Cecile Ertmann               06 Åben 2                 30:01    47 
   132  250122 Anna Michelsen               09 Åben 2                 15:23     4 
   121  250115 Felix Behrend                07 Åben 2                 36:31    52 
   133  250123 Emma Stoltenberg             08 Åben 3               Fejlkl.       
   134  250124 Alma Stoltenberg             08 Åben 3               Fejlkl.       
   143  250191 Rasmus Hougaard              08 Åben 2                 21:06    18 
 99192  250192 Klara Hougaard Jørgensen     09 Åben 3               1:00:28    16 
 99193  250193 Viktor Hougaard Jørgensen    11 Åben 3                 59:51    15 
   146  250194 August Løgager               08 Åben 2                 17:11     8 
   147  250195 Torbjørn Slot Madsen         08 Åben 2                 22:18    26 
   155  250180 Alexander Hartzer            08 Åben 2                 34:39    51 
   157  250198 Nikolaj Hartzer              05 Åben 3               Fejlkl.       
   160  241927 Marius Storgaard             08 Åben 2                 19:56    14 
   163  250181 Asbjørn Svendsen             08 Åben 2                 21:52    22 
   166  250170 Caroline Bohé                13 Åben 3                 31:45     4 
   181  250186 Oliver Fahrendorff           09 Åben 2                 22:40    30 
   151  250196 Amelia Thurland                 Åben 2                 32:02    48 
   152  250197 Melina Thurland                 Åben 2                 37:04    55 
   172  250182 Emma Stoltenberg                Åben 2                 36:47    53 
   173  250183 Alma Stoltenberg                Åben 2                 36:54    54 
   180  250184 Mille Hasse                     Åben 3                 52:37    12 
   182  241929 Johannes Kjær Larsen            H-10A                  13:56     4 
   183  241930 Karoline Kjær Larsen            Åben 2                 22:10    24 
   185  250185 Sofie Elemlund Duus             Åben 2                 29:17    45 
   190  250188 Jens Storm Lynge                Åben 2                 22:05    23 
   213  250189 Ellen Krogh-Madsen              Åben 2                 22:25    28 
   215  250174 Ida Krogh-Madsen                Åben 2                 22:31    29 
   212  250171 Aandra Ajslev                   Åben 3                 47:49    10 
   214  250172 Kasper Ajslev                   Åben 3                 58:20    14 
   217  250173 Olivia Bergmann                 Åben 3                 47:51    11 
   246  250169 Annelene Mortensen              Åben 3               1:02:26    17 
   233  308142 Sille Jørgensen                 Åben 2                 17:24     9 
   235  308052 Mads Jørgensen                  Åben 2                 19:07    13 
   245  682124 Klara Enevoldsen                Åben 4               1:26:59     2 
   186  250187 Julie Elemlund Duus             Åben 2                 19:56    14