Skov Cup 2013

(print: 05-06-2013 13:35:51)
1 FIF Hillerød Orientering
  
    661661  Sigrid Høyer Staugaa  D-10A          9:42   100 (1)
    681847  Camilla Larsen        D-16A         37:36   100 (1)
    681677  Lukas Kjær Hemmingse  H-12A         17:15   100 (1)
    888421  Annika Simonsen       D-14A         27:27   100 (2)
    426971  Gustav Kjær Hemmings  H-10A         10:38   100 (3)
500 (5 løbere)
30 sekunder tabt
2 Tisvilde Hegn OK
  
    052921  Celina Bregensøe      D-12A         26:53   100 (1)
    681673  Ida Øbro              D-14A         27:25   100 (1)
    500448  Lasse Falck Weber     H-14A         26:16   100 (1)
    681849  Carl Emil Schøie Kov  H-16A         35:48   100 (1)
    681848  Jakob Schøier Kovste  H-14A         27:14    99 (3)
499 (5 løbere)
58 sekunder tabt
3 Allerød OK
  
    005162  Emil Olander Lorenz   H-14A         26:17   100 (2)
    211101  Oscar David Brom Jen  H-10A         10:32   100 (2)
    682123  Lasse Fugmann Thamdr  H-16A         36:02    99 (2)
    407772  Amalie Ertmann        D-10A         12:48    97 (8)
    970314  Andreas Duc Jørgense  H-16A         38:58    97 (3)
493 (5 løbere)
413 sekunder tabt
4 Søllerød OK
  
    423263  Toke Tillingsøe       H-10A         12:43    98 (8)
    250100  Ellen K. Larsen       D-10A         13:37    96 (10)
    438467  Thomas Jersild Olsen  H-12A         21:39    96 (4)
    433480  Mary Lindbjerg Skovb  D-10A         15:04    94 (15)
    895262  Astrid Skytte Kirkeg  D-14A         34:22    93 (5)
477 (5 løbere)
1391 sekunder tabt
5 HSOK
  
    250107  Sarah Nommesen        D-10A         12:37    97 (7)
    250105  Alfred Gantriis       H-10A         13:56    97 (9)
    250108  Maggie Müller         D-10A         14:49    95 (12)
    250106  Dicte Andersen        D-10A         15:28    94 (16)
    250110  Mikkel Stamp          H-12A         25:32    92 (6)
475 (5 løbere)
1551 sekunder tabt
5 Farum OK
  
    241920  Marius Storgaard      H-10A         12:06    98 (6)
    241915  Oscar Rytter Larsen   H-10A         14:53    96 (11)
    681679  Vitus Woge Nielsen    H-16A         40:51    95 (4)
    241916  Filip Nielsen         H-10A         17:18    93 (16)
    250141  Oscar Høck Just       H-10A         17:31    93 (17)
475 (5 løbere)
1571 sekunder tabt
7 Ballerup OK
  
    308087  Magnus Andersen       H-10A         10:10   100 (1)
    439312  Cecilie Petersen      D-12A         33:27    93 (3)
    081100  Karoline Schulz Saxt  D-14A         47:56    80 (8)
    250061  Nina Lybek Schaltz    D-16A      1:25:36    52 (6)
    250042  Per Lybek Schaltz     H-14A      1:33:10    33 (13)
358 (5 løbere)
8519 sekunder tabt
8 OK Øst Birkerød
  
    401499  Søren Thrane          H-14A         29:16    97 (4)
    401717  Marie Erskov Krogh    D-14A         34:05    93 (4)
    263564  Mikkel Brunstedt Nør  H-12A         24:14    93 (5)
    401710  Frederik Erskov Krog  H-16A      1:20:50    55 (6)
338 (4 løbere)
3701 sekunder tabt
9 PI-København
  
    049933  Agnes Nørgård Kracht  D-16A         43:07    94 (3)
94 (1 løbere)
331 sekunder tabt
10 Uden klub
  
    250131  Freja Vinther Nybro   D-10A         18:21    91 (18)
91 (1 løbere)
519 sekunder tabt