Skov Cup 2012

(print: 05-06-2012 13:42:17)
1 FIF Hillerød Orientering
  
    682121  Siri Simonsen         D-10A         14:00   100 (1)
    888421  Annika Simonsen       D-12A         20:58   100 (1)
    681847  Camilla Larsen        D-14A         34:05   100 (1)
    981614  Frederik Holm Splitt  H-12A         19:48   100 (1)
    888944  Malthe Poulsen        H-14A         33:01   100 (1)
500 (5 løbere)
0 sekunder tabt
2 Tisvilde Hegn OK
  
    505588  Amanda Falck Weber    D-16A         38:22   100 (1)
    864008  Emil Øbro             H-16A         40:29   100 (1)
    681753  Asger Skytte Kirkega  H-16A         40:36   100 (2)
    681849  Carl Emil Schøie Kov  H-16A         41:45    99 (3)
    500448  Lasse Falck Weber     H-14A         34:22    99 (2)
498 (5 løbere)
164 sekunder tabt
3 Allerød OK
  
    308051  Theis Munktved        H-10A         11:40   100 (1)
    682123  Lasse Fugmann Thamdr  H-14A         34:46    99 (3)
     39885  Eskil Nordahl Fundal  H-14A         37:54    96 (4)
    250072  Helena Falck-Jensen   D-10A         19:54    95 (7)
     39873  Jesper Poulsen        H-10A         17:39    94 (7)
484 (5 løbere)
1111 sekunder tabt
4 Farum OK
  
    250101  Hannah Nielsen        D-10A         24:57    90 (10)
    681679  Vitus Woge Nielsen    H-14A         44:24    89 (5)
    681769  Marie Lyskjær Jensen  D-10A         27:48    87 (11)
    250104  Filip Nielsen         H-10A         26:57    85 (13)
    426069  Marta Kliem           D-12A         38:05    82 (4)
433 (5 løbere)
4112 sekunder tabt
5 Søllerød OK
  
    433479  Mary Lindbjerg Skovb  D-10A         18:46    96 (6)
    347409  Mads Lassen           H-16A         46:18    94 (4)
    442555  Louisa Oscarsson      D-10A         24:56    90 (9)
    442566  Andreas Oscarsson     H-12A         31:30    88 (7)
368 (4 løbere)
1993 sekunder tabt
6 Ballerup OK
  
    439312  Cecilie Petersen      D-10A         16:49    98 (4)
    308087  Magnus Andersen       H-10A         14:36    97 (5)
    362575  Mathias Petersen      H-14A         47:12    86 (6)
    250042  Per Lybek Schaltz     H-12A         43:26    76 (9)
357 (4 løbere)
2614 sekunder tabt
7 OK Øst Birkerød
  
    263564  Mikkel Nørgaard Brun  H-12A         25:10    94 (4)
    426060  Marie Erskov Krogh    D-14A         52:12    82 (7)
176 (2 løbere)
1409 sekunder tabt
8 Uden klub
  
    241929  Johannes Kjær Larsen  H-10A         13:56    98 (4)
98 (1 løbere)
136 sekunder tabt
9 FSK Orientering
  
    249311  Bjørn Raaby Laursen   H-12A         31:26    88 (6)
88 (1 løbere)
698 sekunder tabt
10 PI-København
  
    250102  Agnes Kracht          D-14A         48:41    86 (5)
86 (1 løbere)
876 sekunder tabt