Skov Cup 2011

(print: 05-06-2011 13:21:22)
1 FIF Hillerød Orientering
  
    889242  Nikoline Holm Splitt  D-12A         20:36   100 (1)
    354610  Isabella Kempff-Ande  D-14A         35:07   100 (1)
    888944  Malthe Poulsen        H-12A         18:53   100 (1)
    246452  Christine Reiber Han  D-10A         15:45    99 (2)
    426972  Lukas Kjær Hemmingse  H-10A         12:19    98 (2)
497 (5 løbere)
178 sekunder tabt
1 Tisvilde Hegn OK
  
    437084  Celina Bregensøe      D-10A         14:23   100 (1)
    888419  Nikoline Tillingsøe   D-16A         47:12   100 (1)
    864008  Emil Øbro             H-16A         38:59   100 (1)
    553385  Asger Skytte Kirkega  H-14A         32:59    99 (2)
    213980  Ida Øbro              D-12A         22:21    98 (2)
497 (5 løbere)
212 sekunder tabt
3 Allerød OK
  
    308051  Theis Munktved        H-10A         13:35    97 (3)
     39885  Eskil Norddal Fundal  H-12A         22:47    96 (2)
    407799  Mikkel Lau Petersen   H-12A         22:53    96 (3)
    970826  Linea Place Eriksen   D-16A         53:56    94 (3)
     39870  Frederikke Danielsen  D-12A         27:11    93 (5)
476 (5 løbere)
1445 sekunder tabt
4 OK Øst Birkerød
  
    249373  Søren T Ødum          H-10A         10:43   100 (1)
    899038  Johan Lindbjerg Skov  H-14A         31:12   100 (1)
    426060  Marie Erskov Krogh    D-12A         23:50    97 (3)
    250174  Mikkel Brunstedt      H-10A         20:12    90 (7)
    433480  Laura Lindbjerg Skov  D-12A         53:09    67 (9)
454 (5 løbere)
2716 sekunder tabt
5 Ballerup OK
  
    308087  Magnus Andersen       H-10A         14:40    96 (5)
    362575  Mathias Petersen      H-14A         36:17    95 (4)
    434044  Nicolai R Vikkelsø    H-12A         27:59    91 (6)
    250042  Per Lybek Schaltz     H-12A         46:37    72 (10)
354 (4 løbere)
2752 sekunder tabt
6 FSK Orientering
  
    249309  Anna Blaagaard        D-10A         20:52    94 (4)
    344208  Mathias Sørensen      H-12A         46:42    72 (11)
    250101  Emil Sørensen         H-12A         54:25    64 (12)
230 (3 løbere)
4190 sekunder tabt
7 OK Roskilde
  
    445336  Jonas Fonager Ul Joh  H-10A         13:35    97 (3)
    445198  Karoline Fonager Joh  D-10A         19:34    95 (3)
192 (2 løbere)
483 sekunder tabt
8 PI-København
  
    239738  Mette Stub            D-16A         48:22    99 (2)
99 (1 løbere)
70 sekunder tabt
9 Søllerød OK
  
     36955  Thomas Jersild Olsen  H-10A         18:43    92 (6)
92 (1 løbere)
480 sekunder tabt
10 U-KLUB
  
     57763  Oscar Nielsen         H-10A         26:18    84 (10)
84 (1 løbere)
935 sekunder tabt