Skov Cup 2010

(print: 06-06-2010 23:17:14)
1 Tisvilde Hegn OK
  
    441866  Frida Kopp Stannum    D-12A         23:56   100 (1)
    505588  Amanda Falck Weber    D-14A         28:55   100 (1)
    504540  Simone Wraa           D-16A         37:38   100 (1)
    500448  Lasse Falck Weber     H-10A         10:57   100 (2)
    434041  Katrine Mathiesen     D-12A         25:30    98 (2)
498 (5 løbere)
107 sekunder tabt
2 FIF Hillerød Orientering
  
    888421  Annika Simonsen       D-10A         11:55   100 (1)
    250199  Oskar Løwenstein      H-10A         12:01    98 (3)
    426972  Lukas Kjær Hemmingse  H-10A         12:07    98 (4)
    207537  Frederik Holm Splitt  H-10A         13:18    97 (6)
    209511  Malte Kjær Hemmingse  H-10A         13:22    97 (7)
490 (5 løbere)
472 sekunder tabt
3 Farum OK
  
    887188  Mikkel Aaen           H-14A         20:10   100 (1)
    431016  Lærke Djurhuus Ipsen  D-10A         15:43    96 (4)
    241929  Vitus Woge Nielsen    H-12A         30:27    92 (3)
    331255  Freja Kliem           D-12A         36:42    87 (7)
    241928  Marta Kliem           D-10A         27:10    84 (11)
459 (5 løbere)
2415 sekunder tabt
4 Søllerød OK
  
    250156  Thomas Olsen          H-10A         12:38    98 (5)
    999925  Simon Thrane Hansen   H-16A         29:24    98 (3)
    438467  Anne Jersild Olsen    D-12A         29:18    94 (4)
    341866  Agnes Jonsson         D-14A         37:38    91 (3)
    347409  Mads Lassen           H-14A         43:04    77 (4)
458 (5 løbere)
2451 sekunder tabt
5 Allerød OK
  
    940504  Stefan Frands Peters  H-16A         28:07    99 (2)
     39885  Eskil Norddal Fundal  H-12A         27:50    95 (2)
    308145  Jonas Bossen          H-12A         32:05    90 (4)
    970826  Linea Place Eriksen   D-14A         39:34    89 (4)
    308146  Frederikke Danielsen  D-12A         51:29    72 (12)
445 (5 løbere)
3286 sekunder tabt
6 uden klub
  
    250197  Celine Burmester      D-10A         19:18    92 (9)
    250102  Markus Larsen         H-12A         32:55    90 (5)
    250103  Magnus Poulsen        H-12A         34:18    88 (6)
    250148  Astrid Holze          D-12A         48:12    75 (9)
345 (4 løbere)
3290 sekunder tabt
7 OK Øst Birkerød
  
    895449  Joakim Sehested Sie   H-16A         27:26   100 (1)
    250143  Mikkel Brunstedt Nør  H-10A         17:30    93 (9)
    348380  Mikkel Ebbensgaard    H-12A         35:02    87 (7)
    347348  Frederik Erskov Krog  H-14A      1:15:56    45 (8)
325 (4 løbere)
4533 sekunder tabt
8 Helsingør SOK
  
    888413  Malthe Poulsen        H-10A         10:44   100 (1)
    437078  Sara Brinch           D-10A         15:50    96 (5)
    888410  Maja Brinch           D-14A         56:29    72 (7)
268 (3 løbere)
1889 sekunder tabt
9 Ballerup OK
  
    362575  Mathias Petersen      H-12A         22:01   100 (1)
    250042  Per Lybek Schaltz     H-10A         24:17    86 (11)
186 (2 løbere)
813 sekunder tabt
10 FSK Orientering
  
    348362  Anna Blaagaard        D-10A         18:25    93 (8)
    202083  Julie Blaagaard       D-12A         48:52    75 (11)
168 (2 løbere)
1886 sekunder tabt