Skovcup finale2008lø 07-06-2008 09:11
ResultaterOprettet af OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stnr Navn                         År Klub                          Kla.         Tid 



Bane 1  (62)            1.1 km   0 K                       

          15 Toke Tillingsøe              05 Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
          16 Majken Enggaard              04 Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
          17 Gunvor SKytte Kirkegaard     05 Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
          18 Veronika Reusch              06 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          19 Lasse Alkjær Eriksen         05 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          20 Patrick Reibert Hansen       04 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          21 Thalisa Maria Mortensen      04 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          22 Sigrid Høyer Staugaard       04 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          23 Mikkel Brunstedt Nørgaard    07 OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
          24 Mary Lindbjerg Skovbæk       05 OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
          25 Miri Brunstedt Nørgaard      02 OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
          26 Hedda Kärner Grooss          04 OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
          27 Malte Kliem                  05 Farum OK                      Åben 1    Maxtid 
          28 David Dehn                   06 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          29 Robin Larsen                 04 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          31 Magnus Fauerholdt            04 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
          34 Mathias Hald                 03 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          35 Mathilde Poulsen             04 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          36 Tobias Poulsen               06 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          38 Mik Lønborg                  04 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          39 Asger Sørensen                  OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
         203 Claudia Knudsen                 HSOK                          Åben 1    Maxtid 
         206 Carl Madsen                     OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
         213 Johannes Roesen                 Farum OK                      Åben 1    Maxtid 
         214 Helena Roesen                   Farum OK                      Åben 1    Maxtid 
         224 Esben  Roos Friis               Allerød OK                    Åben 1    Maxtid 
         232 Mathias Lilja Platz             Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         233 William Lilja Platz             Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         234 Asbjørn Stilling                Allerød OK                    Åben 1    Maxtid 
         242 Anders Riis                     Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         241 Alma Riis                       Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         255 Frederik Wonsild                Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         252 Hjalte Nørgaard                 Allerød OK                    Åben 1    Maxtid 
         253 Jonas B. Larsen                 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         261 Viktor Østerholt                FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
         259 Rasmus Østerholt                FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
         258 David Ploug                     Ballerup OK                   Åben 1    Maxtid 
         257 Ida Ploug                       Ballerup OK                   Åben 1    Maxtid 
         264 Sofie Færch                     KFIU Orientering              Åben 1    Maxtid 
         263 Caroline Færch                  KFIU Orientering              Åben 1    Maxtid 
         260 Andreas Hoffmann                Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         251 Laura Schulz                    Ballerup OK                   Åben 1    Maxtid 
         247 Alberte Krabbe Larsen           Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         278 Isabella Andersen               Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
         279 Christoffer Andersen            Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
         282 Thor Pigou                   06 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         288 Aya Sofia Nikolajsen            Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         284 Mikkeline La Barbera            Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         285 Josefine La Barbera             Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         277 Maria Elena Neregaard           Tisvilde Hegn OK              Åben 1    Maxtid 
         292 Astrid Eising                   HSOK                          Åben 1    Maxtid 
         293 Nikoline April Rath Nielse      Politiets IF-København        Åben 1    Maxtid 
         297 Sophus Larsen                   Politiets IF-København        Åben 1    Maxtid 
         266 Gustav xxxxxxxx                 FIF Hillerød Orientering      Åben 1    Maxtid 
         289 Frida Maria Nikolajsen          Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         302 Narayan Clemensen            03 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         304 Laura Steen                     OK Øst Birkerød               Åben 1    Maxtid 
         301 Andreas Kowalski                Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
         295 Silke Larsen                    Politiets IF-København        Åben 1    Maxtid 
         296 Buster Larsen                   Politiets IF-København        Åben 1    Maxtid 
         286 Mikkel Sandvang                 Uden klub                     Åben 1    Maxtid 
          85 Lea Fauerholdt               07 FIF Hillerød Orientering      Åben 1   startet